Úkoly do 17.9.

ČS :             PS po str. 5

Uč po str. 9

Plavání zrušeno

Plavání v MŠ | zstelnice.czVážení rodiče, z důvodu výskytu nemoci Covid-19 ve třídách, které s námi jezdí na plavecký výcvik, je výuka plavání na tuto a příští středu zrušena. Další výuka plavání bude tedy zatím pravděpodobně ve středu 29.9. Tuto středu 15.9. půjdeme tedy místo plavání ven. Prosím o sportovní oblečení a obuv.

Děkuji, hezký den, J. S.

Plavání

Od středy 8. 9. jezdíme plavat. Odjezd autobusu - v 10.30, návrat ve 13.15h. S sebou: plavky, ručník, ( děvčata jeden malý na vlasy a jednu osušku) , mýdlo, koupací čepici, ( u chlapců není povinná), hřeben nebo kartáč na vlasy. Všechny věci doporučuji podepsat. Věci budou žáci mít v batůžku či tašce. V aktovce budou mít učení dle rozvrhu až do třetí vyučovací hodiny. V pondělí donést vyplněný list vložený v deníčku!!

Ti, kdo ze zdravotních důvodů plavat nemohou, doloží lékařské potvrzení. Výuka plavání je součástí TV a je tedy povinná.

Obalení učebnic a sešitů

Vážení rodiče, prosím o postupné obalení a podepsání učebnic, sešitů i pracovních sešitů. Mělo by být splněno do pátku 10.9. Děkuji, J. S.

Pomůcky do VV

Pomůcky do VV:

Na úterý 7. 9. přinést pracovní tričko, kelímek na vodu, tempery, vodové barvy, voskovky, plastelínu, tyčinkové lepidlo (ne tekuté),  podložka na pokrytí lavice, plochý štětec č. 12, kulaté štětce č. 10, 6

Začínáme

Vážení rodiče, milé děti !

Těším se na Vás ve středu 1.9.2021 v 8:00 hod. Škola je otevřená v 7:45. Máme jednu vyučovací hodinu, to je do cca 8:40 hod. Obědy nejsou. Ve čtvrtek a v pátek končí vyučování v 11:30 hod. Rozvrh hodin a učebnice s pracovními sešity obdrží děti během čtvrtku a pátku.

Od   8.9. jezdíme vždy ve středu do plavání. Odjezd od školy bude v 10:30 hod, návrat v cca 13:15 hod. Bližší info obdržíte v pátek 3.9. Děti, které nepůjdou do družiny musí mít vždy napsáno od zákonného zástupce, že je možno, aby odešel/la sam/a domů. Listina může být napsána na celé pololetí, vždy uveďte datum od kdy do kdy platí.

Hezký den, J. S.