Informace - plánované a zrušené akce.

Z důvodů karantény neproběhl 30. 11. plánovaný koncert, měl by se uskutečnit v náhradním termínu. v případě úplného zrušení bude vybraná částka 50Kč/žák  vrácena dětem. Ze stejných důvodů se neuskuteční v úterý 7. 12. náhradní lekce plavání, měla by být nahrazena při nejbližšm volném termínu, o kterém budete včas informováni. Výukový program "VÁNOCE NAŠICH PRABABIČEK"  zatím zrušen nebyl, takže 9.12. pojedeme s dětmi do Brna. Sraz bude na nádraží v České, čas upřesním příští týden. S sebou 2 jízdenky IDS ( 90 min/ 3 zóny za 6Kč.) a 65Kč na vstup. Vyberu až ve vlaku, abychom nemuseli vracet v případě zrušení akce.

Fotografování

nabízíme Vám fotografování dětí - soubor Stolní kalendář a Vánoční přání. Cena každého souboru je 300 Kč.  Fotografování proběhne dne 5. 11. 2021.

Děti obdržely letáček s popisem souborů. V případě zájmu prosím o vyplnění a odevzdání. Děkuji Iveta Kišová

Obnovení prezenční výuky

Ode dne 23. 9. je pro žáky naší třídy opět obnovena prezenční výuka.

Distanční výuka

Milé děti, vážení rodiče,

od zítřka (13. 9. 2021) přechází naše třída až do odvolání na distanční výuku.
Obědy odhlásím hromadně.
Uvidíme se v MEETu v 9.00.
Dle vyjádření vedoucí jídelny mají děti zítra možnost si oběd vyzvednout do jídlonosičů.
Juránek.

Procházka a pátrání po zajímavostech obce

Zítra ( 9.9.)  výlet po Lelekovicích, popř. i do České.

S sebou batůžek se svačinou a pitím, psací potřeby.

Plavecký výcvik

Ve středu 8.9. začínáme s plaveckým výcvikem. Po 3. vyučovací hodině odjíždíme z Lelekovic. Ukončení výcviku bude ve 12.30.

Odhadovaný příjezd ke škole cca 13.05, oběd po příjezdu. Prosím o vyplnění Prohlášení o zdravotní způsobilosti dítěte. S sebou plavky a ručník.

Zahájení 1. 9.

Milí třeťáci,

sejdeme se zítra 1.9. 2021 v 8.00 v kulaté učebně, příchod přes dvůr a bočním vchodem.

Po uvítání a vyslechnutí hymny se otestujeme, seznámíme se s novou třídou a kolem 9.00 s rozejdeme domů.